­čîť Night Adventure ­čîŤ

Prešporok, 24. jún 1741

Rak├║ska arcivojvodky┼ła M├íria Ter├ęzia, ┼ąa┼żko sk├║┼ían├í n├íro─Źnou vojnou proti Prusku o rak├║ske dedi─Źstvo, stoj├ş pred ve─żkou v├Żzvou. Po ┼ąa┼żk├Żch por├í┼żkach dok├ízala presved─Źi┼ą uhorsk├ę stavy, aby ju uznali za kr├í─żovn├║ a pomohli jej vojensky proti nepriate─żovi. Zajtra r├íno m├í by┼ą korunovan├í za uhorsku kr├í─żovn├║, no z D├│mu sv. Martina zmizli korunova─Źn├ę klenoty. Treba ich do svitania n├íjs┼ą, inak to bude ma┼ą nedozierne politick├ę d├┤sledky pre cel├║ monarchiu!

V┼íetci stato─Źn├ş ─żudia, ┼ílachtici ─Źi poddan├ş, pros├şm, pom├┤┼żte, na┼ía panovn├ş─Źka v├ís potrebuje!
Ak ste bystr├ş, ┼íikovn├ş alebo aspo┼ł v┼íetk├Żmi mas┼ąami mazan├ş, vyzbrojte sa svetlom, bat├┤┼żkom a odvahou a pr├ş─Ćte dnes ve─Źer na severn├Ż okraj Rybn├ęho n├ímestia, priamo pod D├│m sv. Martina, kde sa na┼íiel posledn├Ż d├┤kaz o zmiznut├Żch klenotoch.

Toho, komu sa podar├ş klenoty objavi┼ą, ─Źak├í bohat├í odmena a ve─żk├í priaze┼ł samotnej M├írie Ter├ęzie. Je to ob─żuben├í a osvieten├í panovn├ş─Źka a pre n├í┼í Pre┼íporok je ve─żk├í ─Źes┼ą, ┼że m├í by┼ą korunovan├í pr├íve tu, nedopus┼ąme, aby n├ís o to obrali straten├ę klenoty.

­čôů Rezerv├ície:Tickets
­čĺ░ Cena:2eur/ osobu (deti do 12 rokov zdarma)
Po─Źet os├┤b v skupine:2 – 5
­čĆć Logbook pre stato─Źn├Żch:Skupiny bud├║ ┼ítartova┼ą ka┼żd├Żch 30 min├║t od 20:00 do 23:30.
Ka┼żd├Ż stato─Źn├Ż odv├í┼żlivec sa zap├ş┼íe do sl├ívnostnej listiny, ke─Ć sa mu podar├ş n├íjs┼ą straten├ę klenoty.
­čôŁ Logbook pre ostatn├Żch:Na evente r├ítame aj s be┼żn├Żm obyvate─żstvom, ktor├ę sa pr├şde len tak pozrie┼ą. Pre nich bude logbook na ├║vodn├Żch s├║radniciach od 20:00 do 23:30.
Brainteaslava.sk More than Escape Room

T├║to no─Źn├║ advent├║ru s prvkami escape room a geocachingu pre V├ís pripravuj├║ Brainteaslava.sk team a Misoba.

card.visitbratislava.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *